O nas

Biuro podróży HolidayDream

W naszą pracę wkładamy mnóstwo zaangażowania, pasji i umiejętności zdobytych przez lata nauki w kierunku turystyki i rekreacji. Miłość do podróżowania daje nam możliwość zaoferowania Państwu niezapomnianych przeżyć, cudownych wspomnień i odkrycia miejsc. Indywidualne podejście do wymagań klienta jest dla nas priorytetem. Gorące piaski, woda dająca ukojenie, mroźne szczyty, bogata kultura i miejsca z historią – to wszystko znajdziecie w Naszym Biurze. Bardzo uważnie wsłuchujemy się w opinie klientów, dlatego też możemy służyć praktyczną radą kandydatom na przyszłych podróżników!


Biuro Podróży Holiday Dream   


Pracownicy biura:

Joanna Kozłowska

W 2016 roku uzyskałam tytuł magistra Turystyki i Rekreacji ze specjalnością Menadżer Turystyki i Rekreacji. Jestem osobą młodą i energiczną. Interesuję się literaturą podróżniczą, a także uczestniczę w różnego typu festiwalach turystycznych takich jak „Śladami Marzeń” czy „Na Szagę”. Prywatnie uwielbiam wycieczki rowerowe, Nordic Walking, a najbardziej turystykę kajakową. Preferowanym typem podróży są dla mnie City Breaks, natomiast jeśli chodzi o wakacyjny wypoczynek – „tam gdzie jest ciepło” 

 

 


 

 

Przez 10 lat byliśmy salonem firmowym Biura Podróży Itaka, jednak we wrześniu 2016 postanowiliśmy poszerzyć Nasze horyzonty i przeobraziliśmy się w multiagencję. Oferujemy imprezy turystyczne takich touroperatorów jak: „Itaka”, „Ecco Holiday”, „Centrum Turystyki Oskar”, „Centrum Turystyki HAJDASZ”, „Funclub”, „Wygoda Travel”, a także ubezpieczamy turystycznie dzięki „Allianz”.

Nasze Biuro mieści się w centrum miasta przy ul. Głogowskiej 68.
Ważną informacją dla klientów zmotoryzowanych jest fakt, że dysponujemy stanowiskiem postojowym przed biurem.

W trosce o klientów, którzy nie chcą martwić się dojazdem na lotnisko bądź dworzec autobusowy w Poznaniu, zapewniamy darmowy dowóz (i przywóz) uczestników wycieczki naszym 9-osobowym, firmowym busem.

Naszym klientom zapewniamy również darmowy parking na dowolnym lotnisku w Polsce!

 

 

 

 

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.

Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry.

Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

– Mark Twain 

 

Mamy ponad
10 lat doświadczenia

Zapewniamy dowóz
osób na lotnisko

Jesteśmy w dogodnej lokalizacji
w centrum Poznania

Mamy zróżnicowaną ofertę
dzięki współpracy z kilkoma
touroperatorami

Zapewniamy ubezpieczenia
turystyczne (krajowe i zagraniczne)

Parzymy pyszną kawę
dla naszych klientów

 

Opinie naszych klientów

Pracownicy biura podróży Holiday Dream są bardzo pomocni, serdeczni i otwarci. Pomogli załatwić wszelkie formalności, doradzić w wyborze hotelu i miejsca na wypoczynek, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Polecam to biuro i mam nadzieję, że wszyscy klienci będą mieli tak wspaniały urlop jak ja 🙂

Martyna Ch.

Nie zamienię na inne za żadne skarby! Miło i profesjonalnie.

Daniel Z.

Osobiście polecam wyjazdy z Biurem Podróży Holiday Dream. Szczególnie na duży plus zasługuje indywidualne podejście do klienta, mnogość ofert oraz wiedza konsultantów. Bardzo chciałam również podziękować Pani Asi za ponadprzeciętne zaangażowanie w znalezieniu idealnych wakacji!

Patrycja G.

Ciepła, rodzinna atmosfera i rzetelne podejście do klienta. Zaproponowana oferta w całości spełniła moje oczekiwania. To były super wakacje i na pewno jeszcze wrócę do Was wrócę!

Laura H.

Serdecznie polecam ! Pełen profesjonalizm i doskonały kontakt z P. Joanną , która poświęca klientom nawet swój wolny czas poza wyznaczonymi godzinami pracy biura , zawsze miła ,uprzejma i gotowa do pomocy . Brawo taka obsługa to skarb!!!

Sławomira K.

Super profesjonalne podejście do klientka,już nie wspomnę o przemiłej obsłudze Pań i szczere zaangażowanie !!! Polecam z czystym sumieniem!

Natalia Sz.

Oferty polecane

Nie przegap najciekawszych ofert z naszych głównych kategorii